26 Temmuz 2010 Pazartesi

Kusura bakma rahatsız ettim yine ama bişeyler demek istiyorum bi kaç gündür ama çekiniyorum,halamı? deme evet hala hemde şimdi gittikten sonra dahada bi çekiniyorumm.Arasammı dedim mesajmı atsam yoksa kağıda mı yazsam(ki bu şıkkı istemezsin galiba :) )die düşünüodum ama en iyisi burası galiba hemde uzun uzun anlatırım die düşündüm.
Hemde epeyi geç oldu saat.
Şimdi sana bişeler yazarken bide senin sorabileceğin soruları düşünerek yazıyorum,işim çok zor,hem anlatmak istediklerimi anlatıcam hem senin sorabileceğin soruları düşünüp yanıtlayacağım.Ama u sefer benimde sana bi sorum var :) bekle zamanı gelince sorucam.Uff senin ne soruların olabilirki gittinde ne değişti? olabilirmi acaba,bişe değişmedi herşey bi anda güzelleşmedi,zaten öle olmasınıda beklemiyordum.Evet özlüyorum,senleyken hayat güzeldi,keyifliydi,eğlenceliydi ama sonu belli bi hayattı,biz olmayacaktık hiç biz.sen diyordun ya seninki aşkmı die bende seviyorum demiştim,aşk nefes gibi içine çekiyorsun bütün vücudunu dolanırken,en uç,en hissetmediğin noktalarına bile gittiğinde mutlu oluyorsun,o nefes ayaklarını yerden kesiyor ya,ne güzel bi his,ama çıkıyor o hava sonunda vucüttan kalmıyor sonsuza kadar,ama sonunda çıkıyor,insanın yaşaması için değişmeli o hava,
ama dedim ya benimki sevgi die,sevgi nefes gibi değilki,kan gibi,dolanıyor sonsuza kadar insanın içinde her an,heryere gidiyor,belki o aldığın nefes gibi bi süper histe vermiyor,en azından farkına varmıyorsun dolaştığının ama yaşatıyor seni,farkında olmasanda,benimkide öle işte,nefes değil,kan gibi,senin hayatında bi dönem kalmak değil isteğim bundan sonrasını senle yaşamaktır istediğim.
Sen yoksun ya şimdi ama varsın aslında benim için demiştim daha öncede ben herşeyi iki kişi yapıyorum,sanki sen varmışsın gibi yanımda,yolda seninle müzik dinliyorum,bütün yemeklerimde başbaşayız iki kişi.
Bide inandın ya sevdiğime artık anlıyorsun dilimden heralde şimdi daha kolay anlarsın anlatmak istediklerimi çünkü biliyorsun neler hissettiğimi.
Böle işte bu yazıyı bişey düşünerek yazmadım uyuyamadım kalktım oturdum ve aklımdan ne geçiyorsa yazdım,daha önce yazdıklarımı okurdum elli kere hata yapmışmıyım ,ne yazmışım diye ama bunu hiç okumadan gönderiyorum çünkü hata yapmış olsamda anlıyorsun artık beni.bundan sonra ne olur bilmiyorum,bi daha yazarmıyım ama yazarsamda rahatsız ettiğim için şimdiden özür diliyorum...
seni seviyorum. ;)

dedim,hukuktan kaldımmoralim bozuk dedi,haklıydı...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder